• 0537 608 8354

Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

Antalya Havalimanı Fethiye Transfer

Antalya Fethiye Arasında Ulaşım

Antalya Havalimanı Fethiye arası 205 km bir mesafe ve 2 saat 50 dakika süren bir yolculuktur.  Fethiye’ye havayolu ile ulaşım için en mantıklısı Dalaman Havalimanı olmasına rağmen, Antalya Havalimanına iniş yapan iç ve dış hat uçuşların, Dalaman Havalimanından daha fazla olmasından dolayı, Antalya Havalimanına uçuş yapan firmaların fiyatlarının daha uygun olmasından dolayı, Antalya Havalimanı Fethiye arasında transfer talepleri olmaktadır. Diğer taraftan da Antalya’ da tatil yapıp, Fethiye’ de tatiline devam etmek isteyende çok oluyor. Eğer arabanız ile seyahat etmiyorsanız Antalya ile Fethiye arasında ulaşım için 2 seçeneğiniz var.

Antalya Fethiye Otobüs ile Ulaşım

Antalya otogarından Fethiye otobüslerine binmeniz gerekiyor. Batı Antalya Seyahat, Fethiye Seyahat ve Batı Akdeniz Otobüslerinin düzenli seferleri oluyor. Şehirlerarası seyahat eden otobüslerini de kullanabilirsiniz. Antalya’dan Muğla ve İzmir’ e giden otobüsler sizi Fethiye otogarına kadar götürebilir.

Antalya Fethiye Vip Özel Transfer

Antalya Havalimanı veya Antalya Merkezden birkaç kişi beraber yolculuk ediyorsanız Antalya Fethiye arasında Vip Özel Transfer hizmetimiz tam size göre.  7 kişilik VİP araçlarımız ile Antalya Havalimanı Fethiye Vip özel transfer fiyatımız 6.750,00₺ dir.

Antalya Havalimanı ve Fethiye arasında Özel Transfer, Ekonomik Fiyatlarla ulaşım hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Telefon: (+9) 0537 608 83 54

antalya_havalimani_fethiye_transfer1.jpg