• 0537 608 8354

Antalya Havalimanı Transfer Kalkan

Antalya Havalimanı Kalkan Transfer

Antalya  Havalimanı Kalkan Ulaşım

Kalkan, Antalya’nın Kaş ilçesinin bir mahallesi ve Kaş merkeze 20 km uzaklıkta. Antalya Havalimanı Kalkan arası ise 240 km bir mesafe ve 3 saat 30 dakika süren bir yolculuğu göze almanız gerekiyor. Kalkan içinde Kaş gibi havayolu ile ulaşım için en mantıklısı Dalaman Havalimanı ama Kalkan’da yerleşik yabancı nüfusun çok olması ( Özellikle İngiliz ) , Antalya Havalimanına direkt uçuş yapan dış hat uçuşlarının çok ve sık olmasından dolayı, Antalya Havalimanı Kalkan arasında VİP transfer talebi sıkça oluyor.

Antalya Havalimanı Kalkan Otobüs

Antalya Havalimanından otogara Havaş veya Tramvay ile gelip, Antalya otogarından Kaş – Kalkan - Fethiye otobüslerine binmeniz gerekiyor. Batı Antalya Seyahat ve Fethiye Seyahatin düzenli seferleri var ve yolculuk 4 saat 30 dakika sürüyor. 

Antalya Havalimanı Kalkan Arasında Vip Özel Transfer

Antalya Havalimanından Kalkan’a 2-3 kişi ve üzeri beraber yolculuk ediyorsanız Antalya Havalimanı Kalkan Vip Özel Transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz. 7 kişi kapasiteli VİP araçlarımız ile Antalya Havalimanı Havalimanı Kalkan Vip özel transfer ücretimiz 3500 TL.

Antalya Havalimanı Kalkan arasında Vip Özel Transfer ucuz fiyat ve ücretler ile ulaşım hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için Telefon  (+9) 0537 608 83 54

antalya_havalimani_kalkan_transfer1.jpg