• 0537 608 8354

Antalya Havalimanı Kaş Özel Transfer 4000₺

Antalya Havalimanı Kaş Transfer

Antalya Havalimanı Kaş ulaşım

Kaş, Antalya’nın en batısında ve Antalya Havalimanına en uzak ilçesidir. Kaş ve Kalkan’a havayolu ile seyahat edenler genellikle Dalaman Havalimanını tercih ederler. Çünkü Dalaman Havalimanı Kalkan ve Kaş’ a Antalya Havalimanından çok daha yakındır.  Dalaman Havalimanı Kaş arası 150 km mesafedir ve yolculuk 2 saat 15 dakika sürmektedir ama Dalaman Havalimanına olan uçuşlar Antalya Havalimanından daha az olması, daha pahalı olması ve çoğu zaman yer bulunamamasından dolayı, Kaş ve Kalkan’a havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı da tercih edilmektedir. Antalya Havalimanı Kaş arası 220 km bir mesafe ve 3 saat 15 dakika süren bir yolculuktur.  Antalya Havalimanından Kaş’a gelecekseniz sizlere seçeneklerinizi sıralayalım.

Antalya Havalimanı Kaş Havaş

Havaş’ ın Antalya Havalimanından Kaş’a servisi yoktur. Havaş ile Antalya Havalimanından Antalya şehir merkezine ( 5M Migros AVM otopark ) kadar gelebilirsiniz. Şu an için ücret kişi başı 150,00₺.

Antalya Havalimanı Kaş Otobüs

Antalya Havalimanı Kaş otobüs seçeneği zaten tek seçeneğiniz ama Antalya Havalimanından Kaş’a direkt otobüs seferi yok, ilk etapta havalimanından Antalya otogarına gitmeniz gerekiyor. Havalimanından otogara gitmek için ya tramvay ya taksi ya da Havaş seçenekleriniz var. Otogardan da Batı Antalya Seyahat midibüslerine bineceksiniz. 

*ÖNEMLİ UYARI! Batı Antalya Seyahat, Antalya Otogarı ile Fethiye Otogarı arasında sefer düzenlemektedir. Bir seferi Yayladan ( Elmalı yolu – Kaş ve Kalkan ile alakası yok ), diğer seferi ise sahildendir. Aman dikkat edin yayladan olana binmeyin, Kaş veya kalkan’dan geçmez. Siz sahilden gidene bineceksiniz. Antalya otogarından 4 saat yolculuk sonrası Kaş’ tasınız, 4,5 saat sonra ise Kalkan’da. Anlayacağınız bu seçenek en ucuz seçenek olsa da, yaz sıcağında 5-6 saat yolculuk söz konusu.

Antalya Havalimanı Kaş Paylaşımlı Shutte Transfer

Antalya Havalimanı Kaş Paylaşımlı Transfer  hizmetini  şu an için hiçbir firma yapmıyor. Nedeni ise Kaş ve Kalkan’a havayolu ile seyahat eden yolcuların Dalaman Havalimanını tercih etmesi. Dalaman Havalimanı Kaş Paylaşımlı Shuttle Transfer deseniz, Dalaman Havalimanı ve Kaş’ta birçok firma bu hizmeti veriyor.

Antalya Havalimanı Kaş Özel Transfer

Antalya Havalimanından Kaş veya Kalkan’a gidecekseniz, hele birde 2-3 kişi beraber yolculuk ediyorsanız kesinlikle Vip Özel Transfer hizmetimizi öneriyoruz.  7 kişi kapasiteli VİP araçlarımız ile sizi Antalya Havalimanından Kaş’a 4.350,00₺, Kalkan’a ise 4.700,00₺ ulaştırıyoruz.

Antalya Havalimanı Kaş ve Kalkan arasında Vip Özel Transfer ucuz fiyat ve ücretler ile ulaşım hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için Telefon:  (+9) 0537 608 83 54

antalya_havalimani_kas_transfer1.jpg